meistlogo

 

 

Laskurklubi Pistol Club MTÜ on ülemaailmse organisatsiooni IPSC – International Practical Shooting Confederation Eesti regiooni liige. Klubi koosneb litsenseeritud IPSC laskjatest, kaitseliitlastest ja laskespordihuvilistest. Oma tegevuses keskendume relvade käsitlemise kultuuri ja laskespordi arendamisele, käsirelvade väljaõppele, IPSC litsentsi kursuste läbiviimisele ning praktikal-laskmise laskeharjutuste, siseriiklike ning rahvusvaheliste võistluste korraldamisele.

Klubi tegutseb Tartus ja Lõuna-Eestis. Klubil on Tartu vallas oma laskepaik ning lisaks sellele kasutame Tartus asuvaid sisetiire. Pistol Club on korraldanud erinevaid laskevõistlusi nii püstolitest, kui ka vint- ja sileraudsetest relvadest, lisaks viib klubi läbi laskekoolitusi ning IPSC litsentsi omastamiseks vajalikke kursuseid. Pistol Club asutaja ja juhatuse liige Vladimir Klimušev tegeleb alaga alates 1995. aastast ning omab Kaitseväe laskeinstruktori tunnistust KV Lahingukoolist kui ka IPCS laskeinstruktori litsentsi.

Klubi juhatuse liige Gustav Klimušev on kogenud laskesportlane ja IPSC laskeinstruktor. Muuhulgas on ta vōitnud ka Baltikumi parima juuniori ja IPSC Eesti meistri tiitli. Klubi liikmed osalevad igaaastaselt rahvusvahelistel laskevõistlustel nii võistlejate, kui ka kohtunike rollis. Prestiižikaima võistlusena võib esile tuua Extreme Euro Open (Tšehhis), IPSC Euroopa ja Maailma meistrivõistlused.